Hakkımızda

1

Şirket Profili

Tüketici bilincinin arttırılması suretiyle yapı kalitesinin yükseltilebileceği düşüncesi, bizi daha iyi ve doğru detaylar ile yalıtılmış yapıların hedefine götürür.
 
Bu hedef ise İnsanlarımızın daha rahat ve huzurlu olduğu iç mekanlarda yaşaması, yakıt tasarrufunun sağlanması ve bütün bunların neticesinde çevre kirliliğinin önlenmesinde önemli bir adım atılması sonucunu doğuracaktır.

Şirketimizin amacı, bu vizyon ışığında sağlanacak müşteri memnuniyetinin şirket hissedarları ve çalışanlarını tatmin edecek şekilde ülkemize fayda sağlamasıdır.

İlkelerimiz

Yüksek vasıflı elemanlarla sağlanan yüksek kaliteli hizmet ve ürünler sayesinde pazardaki konumunu güçlendirmek.
 
Müşteri bilgilendirmesi ve bunun sürekliliğini sağlamak.
 
Kalite seviyesinden ödün vermeyerek, müşteri ihtiyaçları doğrultusunda uygun maliyetli, etkin ve rekabetçi çözümler sunmak.
 
Hissedarlar, müşteriler ve çalışanlara olduğu kadar topluma ve çevreye karşı da sorumluluk duymak.

Misyonumuz

Karagöz İnşaat , misyon olarak ülkemizdeki yalıtım bilincinin geliştirilerek çağdaş ülkeler seviyesine yükselmesini, doğru ve kaliteli ürünlerin kullanılmasının yaygınlaşmasını kabul etmiştir. Bu doğrultuda sadece ürün ve sistem pazarlaması ile yetinmeyip teknik danışmanlık hizmeti de verilmektedir.

 

Vizyonumuz

Şirketimizin vizyonu, yapılardaki inşaat kalitesinin arttırılması yoluyla insanların yaşam konforunu ve standardını yükseltmek, bununla beraber enerji tasarrufuna katkıda bulunmak ve dolayısıyla çevre korumasının sağlanmasına aracı olmaktır.

                                                                                                                                                                                                          FERİT KARAGÖZ

Hakkımızda

Şirket ProfiliTüketici bilincinin arttırılması suretiyle yapı kalitesinin yükseltilebileceği düşüncesi, bizi daha iyi ve doğru detaylar ile yalıtılmış y...devamı>>